Yeni Sitemiz Hizmetinizde

Fermaş'a Bilgisayarınızdan ve Kişisel Mobil Cihazlarınızdan Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz!

arrow-icon

Fermaş 22. Irantex Fuarı'nda

22. Irantex 2016 Fuarı’na Katılan Fermaş, Fuardan Yeni İş Bağlantıları Yaparak Döndü.

arrow-icon

Fermaş, Kiev Fashion Show 2016'da

Fermaş, tekstil sektörünün önde gelen etkinliklerinde bulunmaya devam ediyor.

arrow-icon

Hakkımızda

30 Yıldır Sektörünün Lideri, %100 Yerli,
Türkiye'nin Fermuarı Fermaş'ın Hikayesi...

Fermaş Fermuar

1991 yılında Fermaş Fermuar Tekstil San. Tic. A.Ş. adıyla kurulan firmamız, ilk olarak Yenibosna'daki atölyemizde fermuar üretimine başlamıştır.

1994 yılından beri Çorlu'daki 10.000m2 alan üzerine kurulu 7.500m2'lik en son teknoloji üretim tesisinde üretimini sürdürmektedir. Merter'deki yönetim merkezimizde pazarlama, satış ve sevkiyat süreçleri yürütülmektedir.

Tümleşik üretim tesisimizde, alanında deneyimli makine, kimya, elektrik ve elektronik mühendisleri denetiminde uzman teknik elemanlar çalışmaktadır. Entegre tesisimizde üretim, 300 denye iplikten dokunan fermuar şeridi ile başlamakta, boya ve apreden sonra dişleri takılmakta, boylandırılmakta, bitim işleri, son kontrol ve paketleme ile sona ermektedir.

Kürsör ve aksesuar boyası ile metal fermuar yüzey işlemleri de tesisimizde yapılmaktadır. Yıllık 15.000.000 metre fermuar üretim kapasitesine sahip olan tesisimizde TSE, Öko-Tex Standart 100, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve Fermaş standartlarına göre üretim yapılmakta, üretimin her aşamasında kalite denetimi uygulanmaktadır.

Toplam kalite yönetimi uygulanarak teknolojik gelişmeler ve yeni yönetim teknikleri yakından takip edilmektedir. Fermaş Fermuar Tekstil San. Tic. A.Ş., Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği üyesidir.